ערבית אונליין

קורסי ערבית מדוברת אונליין

חדש במדוברת!!!

קורס ערבית אונליין בהנחיית מרצה ובליווי מקצועי

– קישור לצפייה חוזרת בשיעורים שנלמדו –
– מענה אישי ומדריך מלווה צמוד –

הקורסים מועברים בכיתה וירטואלית ידידותית למשתמש/ת בשפה העברית. ניתן להתחבר לשיעורים מכל מקום במחשב או בנייד

מעניין אותך לשמוע עוד? 

מלא/י פרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם

למה אנחנו?

אורך הקורס 12 מפגשים | הלימודים מתקיימים אחת לשבוע | עם פתיחת הקורס נפתחת קבוצת ווטסאפ בניהול שני מדריכים לטובת אימון, תרגול ומענה לשאלות (הקבוצה נשארת פעילה גם לאחר סיום הקורס) |  השיעורים המועברים אונליין מוקלטים בזמן אמת, וניתן לחזור עליהם לטובת חזרה על החומר | המשכיות – גם אחרי סיום הקורס אנחנו ממשיכים לשמור על קשר במענה לשאלות ובקורסים מתקדמים | בקורס נתמקד בתרגול הדיבור והגייה נכונה, נרכוש אוצר מילים גדול לצד לימוד דקדוק בסיסי (בתעתיק עברי), נרכוש בטחון בניהול שיחות ברמה בסיסית והבנת בן השיח, שירים, סיפורים ועוד.

למכללת “מדוברת” מאות בוגרים מרוצים שלמדו לאהוב ולדבר את השפה בעשרות קורסים הפרוסים בכל רחבי הארץ.

עוד על ׳מדוברת׳

ב”מדוברת” לומדים לדבר ולהבין את הערבית המדוברת בלהג המקומי, בקורסים ייחודיים אשר מנגישים ללומד את השפה והתרבות הערבית באמצעים מעוררי חושים: מוזיקה, חגים, תרבות ומנהגים, פתגמים נפוצים וסלנג עדכני, קודים חברתיים, לבוש ועוד. המדריכים שלנו בעלי נסיון עשיר, מחוברים לשפה ולתרבות וחיים את השינויים החלים בה, מעבירים את הקורס באווירה טובה, בתשוקה ומתוך תחושת שליחות.

בקורס נתמקד בתרגול הדיבור והגייה נכונה, נרכוש אוצר מילים גדול לצד לימוד דקדוק בסיסי (בתעתיק עברי), נרכוש בטחון בניהול שיחות ברמה בסיסית והבנת בן השיח, שירים, סיפורים ועוד. למכללת “מדוברת” מאות בוגרים מרוצים שלמדו לאהוב ולדבר את השפה בעשרות קורסים הפרוסים בכל רחבי הארץ. ומעכשיו גם באונליין!

– בוגרים ממליצים על ׳מדוברת׳ –

תודה רבה מדוברת! על קורס כל כך מהנה, תודה רבה לאבינועם, לחיים ולחובב. 3 חודשי הקורס היו ממש פינוק לנפש. מומלץ ביותר, מי ששוקל לקחת את הקורס שיידע שיש לו פה אמא ואבא שיידאגו להצלחתו וייתנו ייחס אישי, גם לאחר הקורס! בקיצור, מומלץ!

{ דרור פ }

לא קל ללמוד שפה, פעמיים בעבר ניסיתי ללמוד ערבית, ללא הצלחה. הקורס למתחילים של ״מדוברת״ היה חוויה אחרת עבורי. הפעם אני מרגיש שממש התקדמתי ואני זקוק לעוד מעט אימון נוסף כדי להיות מסוגל לתקשר בערבית.  תכנית הלימוד של ״מדוברת״ בנויה היטב והמורה שהעביר לנו אותה במודיעין (העיר) – אור עטיהעשה עבודה מעולה, אכן אחסן מעלםאני ממליץ בחום על ״מדוברת״ לכל מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית.

{ דוד רוט }

שיטת הלימוד והעזריםמעולים ומתאימים גם לנו שעסוקים במשך היום בעבודה הקבוצה אצלנו בראש העין מצוינת וכיף ללמוד ביחד המדריך נותן גם את ההבנה הסביבתית. מה נהוג ואיך באמת מדברים ואיך מתנהליםאנחנו אחרי 6 שעורים ואני מרגיש שאני מבין ולא מפחד לדבר מומלץ מאוד !!!

{ עופר ט. }

מעניין אותך לשמוע עוד? 

מלא/י פרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן